13.12.2016
Studios

Trzy zasady pielęgnacji włosów farbowanych…

Jeżeli chcesz przedłużyć efekt uzyskany w wyniku koloryzacji włosów, a jednocześnie nadać swoim włosom blask i odżywić je zastosuj się do poniższych zasad:

Zasada 1
Skorzystaj z profesjonalnej porady

Specjalista w salonie pomoże dobrać właściwy produkt do koloryzacji włosów, ale również zadba o to, aby zabieg koloryzacji był przeprowadzony bezpiecznie i bez uszczerbku dla zdrowia Twoich włosów i skóry głowy. Pomoże również w dobraniu odpowiedniego koloru i odcienia włosów, tak aby był on dopasowany do Twojego typu urody oraz charakteru.


Zasada 2
Nie przegrzewaj włosów

Po koloryzacji pozwól włosom odpocząć i przez jakiś czas unikaj urządzeń do stylizacji na ciepło. Jeśli jednak codzienne wykonanie fryzury nie jest możliwe bez użycia lokówki, suszarki czy prostownicy  pamiętaj o zastosowaniu kosmetyków, które uchronią Twoje włosy przed niekorzystnym działaniem wysokiej temperatury. Dodatkowo odżywiaj włosy specjalnymi maskami i stosuj preparaty ochronne przed zabiegami z wykorzystaniem ciepła.

 

Wella Color RechargeZasada 3
Farbowanie to dopiero początek

Stosuj się do porad specjalisty. Aby kolor uzyskany w wyniku farbowania był trwały, a włosy były odżywione i pełne blasku wymagane będzie stosowanie dodatkowych preparatów, które nawilżą włosy i utrwalą kolor. Zapytaj fryzjera o sposoby na upiększenie fryzury i przedłużenie jej trwałości. Poproś o poradę dotyczącą doboru maseczek odżywczych i stosownych preparatów do stylizacji włosów.

Możesz skorzystać z profesjonalnych preparatów z serii Wella Professionals Color Recharge.

Trzy zasady pielęgnacji włosów farbowanych…przeczytaj3 kroki do posiadania zdrowych włosówprzeczytaj