Najlepsze fryzury,
Najlepsze produkty…

poznaj zakres
naszych usług…

Kobiety

W salonach Studio S mogą Państwo liczyć na profesjonalną opiekę nad włosami i skórą głowy. Zadbamy o każdą fryzurę, począwszy od idealnego strzyżenia, przez modelowanie, czesanie, trwały styling, koloryzację, skończywszy na poradach, konsultacjach, diagnostyce włosów i skóry głowy. Wszystko w miłej i relaksującej atmosferze.

Konsultacje i porady

Nasi styliści stale poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Dzięki  temu zawsze posiadają aktualne informacje dotyczące trendów w modzie i służą pomocą w doborze odpowiedniej fryzury. Doradzą jak uczesać się na co dzień i na wielkie wyjście, jaki kolor włosów dobrać do swojego typu urody oraz jak prawidłowo pielęgnować włosy. Zaproponują również profesjonalne kosmetyki, które dopełnią oferowaną usługę.

Strzyżenia

Nasi styliści pomogą wybrać najodpowiedniejsze cięcie, które podkreśli urodę oraz będzie idealnie dopasowane do kształtu twarzy i osobowości. Zaproponują również jak dbać o włosy oraz jak czesać je na co dzień, by dopełniały wizerunek i stanowiły elegancką fryzurę.

Modelowanie

Oferujemy profesjonalne modelowanie włosów, dzięki któremu fryzura będzie zgodna z aktualnymi trendami w modzie. Nasi styliści zaproponują prostowanie, kręcenie, loki lub stylowe upięcia, zadbają o to by nadać fryzurze odpowiedni kształt i objętość. Dopasują fryzurę do kształtu twarzy oraz osobowości.

 

Koloryzacje

Dopełnieniem fryzury będzie koloryzacja, która podkreśli urodę i perfekcyjny wygląd. Oferujemy nowoczesne techniki koloryzacji włosów (podstawowe oraz Freelight, balejaże, refleksy, tonowania, dekoloryzacje, stabilizacje, rozjaśnianie Olaplex, tonowanie Cover). Odpowiedni zabieg ożywi kolor włosów, zmieni wygląd fryzury lub pozwoli na profesjonalne pokrycie siwizny.

Diagnostyka

Nasi styliści pozostają do dyspozycji w zakresie diagnostyki kondycji włosów i skóry głowy. Mając wiedzę i dostęp do najlepszych, profesjonalnych preparatów do pielęgnacji pomogą przygotować kompleksowy plan kuracji i odbudowy kondycji skóry i włosów.

Pielęgnacja

W naszym salonie czekają na Państwa profesjonalne i w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta zabiegi. Oferujemy pogłębioną diagnozę włosów i skóry głowy, która pomoże określić najlepszy program pielęgnacji ( SP Infusion, Liquid Hair, Olaplex). Gwarantujemy również masaż relaksacyjny stymulujący skórę głowy i uwalniający od napięcia.

Trwały Styling

Nasi styliści zadbają o to, by fryzura prezentowała się naturalnie i świeżo. Zadbają o to, by nadać włosom objętość i uelastycznić ich strukturę. Takie zabiegi ułatwią codzienną stylizację i pozwolą cieszyć się nienaganną fryzurą jeszcze dłużej.