Najlepsze fryzury,
Najlepsze produkty…

poznaj zakres
naszych usług…

Mężczyźni

Specjalnie dla Panów oferujemy profesjonalne zabiegi, które pozwolą na stworzenie idealnej fryzury i wykreowanie nienagannego wizerunku. Nasi styliści zaproponują stylowe strzyżenie, fachową koloryzację oraz pomogą w walce z siwizną. Doradzą również jak pielęgnować włosy i dbać o fryzurę.

Strzyżenie

W naszych salonach cały czas śledzimy trendy – chętnie oferujemy strzyżenie w stylach awangardowych z pierwszych stron gazet, jak również konsultacje i dobór strzyżenia fryzur klasycznych. Polecamy strzyżenie z myciem głowy, podczas którego możemy dobrać produkt – regenerujący włosy i poprawiający trwałość fryzury.

Pielęgnacja

Na bazie najlepszych kosmetyków z serii Wella SP polecamy pielęgnację skóry głowy i włosów. Nasi styliści pomogą w doborze odpowiednich kosmetyków oraz udzielą porad w zakresie pielęgnacji włosów.

Koloryzacja

Nasi eksperci są dostępni do konsultacji dla wszystkich Panów w zakresie dostępnych koloryzacji. Najczęstrzymi zabiegami są koloryzacje klasyczne oraz rozświetlenie włosów refleksami.

Tonowanie siwizny

Na czele z produktami marki L’Oreal Professionnel z serii Cover 5 dysponujemy pełną gamą kosmetyków pomagających w regulacji i tonowaniu siwizny.  Fachowe wykonanie fryzury na bazie tych preparatów daje rewelacyjne efekty.

Pigmentacja

Pigmentacja włosów pianką Wella SP Men. Jej celem jest wprowadzenie do włosów brakujących barwników. Wykonuje się ją na włosach rozjaśnionych lub siwych. Zabieg ten pozwala na powrót do naturalnego koloru włosów lub na ich przyciemnienie.

 

Karta Stałego Klienta

Cenimy naszych Klientów i wychodząc na przeciw ich potrzebom proponujemy wyjątkową Kartę Stałego Klienta.

Dzięki Karcie Stałego Klienta możesz zaoszczędzić nawet 15% na usługi podczas kolejnych wizyt w salonach Studios. Dodatkowo możesz otrzymywać oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie – opracowane z dbałością o zaspokojenie Twoich indywidualnych potrzeb.

Jak zdobyć kartę?